Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Opiekun klienta (staż)
Miejsce pracy: Lubin
Numer: StPr/23/0144
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn i urządzeń fitness w Centrum Modelowania Sylwetki, dbanie o czystość, prowadzenie Facebooka i Instagrama, dostarczanie ulotek do klientów, obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, życzliwość

Miejsce pracy:

Lubin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

03 Lutego 2023

Opiekun klienta fp

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Lokalizacja: pomorskie / Gdynia

Diagnozowanie, rejestracja i rozwiązywanie problemów technicznych klientów, weryfikacja sprzętu abonenckiego, przygotowanie dokumentacji serwisowej, kontrolowanie stanu zaopatrzenia, wspólpraca z pozostałymi działami w zakresie obsługi klienta. Wymagania...

Więcej

01 Lutego 2023

Opiekun klienta w dziale handlowym

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Aktywne pozyskiwanie klientów · Budowa portfela klientów· Przygotowywanie ofert handlowych · Przeprowadzanie indywidualnych negocjacji cenowych· Opieka posprzedażowa· Realizacja planów i założeń sprzedażowych· Raportowanie działań handlowych·...

Więcej

30 Stycznia 2023

Opiekun klienta z językiem niemieckim

Firma: Lava Group

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Ursynów

bezpośredni kontakt z klientem B2B udział w wyjazdach i targach aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów B2B współpraca z innymi działami firmy realizacja planów sprzedażowych znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2. chęci do rozwoju...

Więcej