Ogłoszenie numer: 7746868, z dnia 2022-12-01

D-fracht jest firmą transportowo-spedycyjną posiadającą 35-letnie doświadczenie w branży, specjalizującą się w przewozie towarów na terenie całej Europy. Firma jest obecnie jednym z największych liderów w Europie.

Kierowca ciągnika siodłowego C+E

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • przestrzeganie terminowości realizowanych tras
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru
  • optymalne planowanie przerw w pracy

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy, kod 95
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 2 lata
  • umiejętność oszczędnej bezawaryjnej jazdy
  • punktualność oraz odpowiedzialność

Mile widziane:

  • ADR podstawowy

Oferujemy

  • baza wypadowa - Berlin
  • realizowane trasy - Niemcy +Europa
  • pewne i terminowe wynagrodzenie: 3/1 - 2500 € (wynagrodzenie wyliczone przy klasie podatkowej 1)
  • możliwość pracy w innych systemach - do uzgodnienia
  • opiekę polskiego koordynatora
  • możliwość dalszego rozwoju w firmie
  • długoterminową współpracę
  • karta multisport
  • premia za oszczędną jazdę
  • premia za bezszkodową jazdę
  • bonusy za rekomendacje
  • świeży ciągnik

Powiązane