Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Biomasażysta
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Numer: StPr/23/53
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie masaży azjatyckich, służących podniesieniu kondycji fizycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: kurs masażu orientalnego
Uprawnienia: wykonywanie masaży azjatyckich


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Mińsk Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

03 Lutego 2023

Masażystka masażu tajskiego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

- wykonywanie masażu tajskiego, olejowego - utrzymywanie czystości i porządku na miejscu pracy - umowa zlecenie na okres 3 lat - praca w dni wolne - godziny pracy: 12.00 - 22.00 - pracodawca zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu do pracy...

Więcej

03 Lutego 2023

Masażystka masażu tajskiego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

- wykonywanie masażu tajskiego - utrzymywanie czystości i porządku na miejscu pracy - praca w dni wolne - godziny pracy: 12.00 - 22.00 - pracodawca zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu do pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

Więcej

03 Lutego 2023

Biomasażysta- wykonywanie masaży orientalnych służących do poprawy kondycji fizycznej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

WYKONYWANIE MASAŻY AZJATYCKICH SŁUŻĄCYCH DO POLEPSZENIA KONDYCJI FIZYCZNEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: UMIEJĘTNOŚCI: UKOŃCZONY KURS MASAŻY AZJATYCKICH W AZJI- POŻADANEUPRAWNIENIA: UKOŃCZONY KURS MASAŻY...

Więcej