defence24.pl
(Profil firmy)

Account Manager

Account Manager Działu Sprzedaży Reklam i Kampanii Internetowych Grupa Defence24

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży od prospektingu do podpisania umowy i obsługi posprzedażowej z możliwością docelowego zarządzania zespołem sprzedażowym
  • ścisła współpraca z osobami realizującymi kampanie
  • raportowanie do Redaktora Naczelnego
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży B2B do firm inwestujących w reklamę w Internecie lub mogących zainteresować się tym kanałem dotarcia do rynku.
  • umiejętność nawiązywania relacji, duże umiejętności prezentacyjne, umiejętność zrozumienia i poznania potrzeb klienta oraz znajomość mediów internetowych.
  • kreatywność w tworzeniu akcji specjalnych
Oferta:
  • Oferujemy pracę w małym zespole, w firmie o rosnącym udziale w rynku, w której panuje bardzo dobra, przyjacielska i rodzinna atmosfera.
  • Oferujemy udział w budowaniu procesu sprzedaży i szkoleniach sprzedażowych.
  • Oferujemy pracę w biurze, w centrum Warszawy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (z klauzulą RODO) na adres: rekrutacja@defence24.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

W temacie maila prosimy napisać „Praca – dział sprzedaży”. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja