Hashtag Media
(Profil firmy)

Projektant(ka) reklam telewizyjnych / Copywriter

Dom mediowy i producent reklam telewizyjnych Hashtag Media, który tworzy kompleksowe rozwiązania w zakresie reklamy telewizyjnej dla firm poszukuje twórczej osoby na stanowisko Projektant(ka) reklam telewizyjnych / Copywriter.

Zakres obowiązków:
  • tworzenie scenariuszy spotów reklamowych
  • tworzenie tekstów reklamowych
  • komponowanie treści filmowej i graficznej reklam telewizyjnych (także w oparciu o materiały stock’owe)
  • współpraca z działem graficznym i realizacyjnym
  • śledzenie trendów w branży reklamowej
 Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku udokumentowane portfolio
  • kreatywność i bogata wyobraźnia
  • umiejętność strategicznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • znajomość programów graficznych i montażowych
 Oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym lub zdalnym
  • dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań
  • pracę na różnych markach i kategoriach
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • prywatną opiekę medyczną

Kontakt:
marcin.rogozinski@hashtagmedia.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Poznań

praca stała

domy mediowe