Rebel Media Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
(Profil firmy)

Media Planner/Buyer

Rebel Media istnieje na rynku od 2013 roku i specjalizuje się w planowaniu, optymalizacji zakupu mediów oraz rozwiązań niestandardowych.

Przygotowuje strategię oraz kreacje dla swoich klientów, a także produkuje programy TV (m.in. Totalne remonty Szelągowskiej, Dorada Smaku), reklamy oraz produkcje dedykowane.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/Polska

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i prezentacja rekomendacji mediaplanów dla Klientów;
  • Zlecanie i realizacja kampanii w różnych mediach (TV, radio, OOH, inne);
  • Przygotowywanie i prezentacja raportów/prezentacji post-buy;
  • Analiza rynku mediowego oraz trendów w planowaniu kampanii;
  • Budowanie wizerunku profesjonalnej i partnerskiej firmy.
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień związanych z planowaniem kampanii TV;
  • Znajomość planowania innych mediów będzie dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość narzędzi do planowania kampanii TV (TechEdge, Adventage);
  • Zdolności analityczne;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Odpowiedzialność i terminowość;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista;
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach wyjątkowego Zespołu;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę/B2B w pełnym wymiarze godzin;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Partnerską atmosferę w biurze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV adres: p.kowal@rebelmedia.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

praca stała

produkcja