ColorOffOn sp. z o.o.
(Profil firmy)

Producent/Kierownik postprodukcji

Studio postprodukcyjne z siedzibą w Warszawie poszukuje do pracy osoby na ww. stanowisko.

Wymagania:
  • znajomość procesu postprodukcji obrazu
  • znajomość zagadnień związanych z produkcją obrazu i udźwiękowieniem
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • dobra znajomość pakietu office (z naciskiem na excel)
  • wysoka kultura osobista i dojrzałość

Zakres obowiązków: prowadzenie projektów w zakresie postprodukcji obrazu, w tym w szczególności:

  • wyceny planowanych projektów
  • obsługa klienta (współpraca z agencjami reklamowymi, domami produkcyjnymi i klientami bezpośrednio)
  • współpraca z grafikami wewnętrznymi studia i freelancerami
  • organizacja czasu pracy grafików i bookowanie dostępnych zasobów studia
  • współpraca ze studiami dźwiękowymi
  • przygotowywanie umów i rozliczanie projektów
Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych projektach reklamowych i filmowych
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • profesjonalny team współpracowników

Wysyłka zgłoszeń na adres praca@coloroffon.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

post-produkcja / transmisja