Universal Music Polska Sp. Z o.o.
(Profil firmy)

Digital Coordinator

Universal Music Polska Sp. Z o.o. jest największą firmą fonograficzną na polskim rynku.

Stanowi część międzynarodowej firmy fonograficznej Universal Music Group.

Universal Music Group skupia ponad sto światowych labeli, które zajmują się wieloma najsławniejszymi artystami dzisiejszych czasów. Posiadamy również ogromny katalog nagrań obejmujący wszystkie gatunki muzyki.

Dołącz do naszego zespołu i miej realny wpływ na rozwój muzyki w Polsce!
  • Region: Warszawa
  • Stanowisko: Digital Coordinator

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Koordynacja kampanii digital (realizacja KPI oraz budżetu) oraz realizacji materiałów reklamowych do publikacji
  • Koordynacja zadań w ramach narzędzi project management’owych (typu ASANA, Monday.com itd.)
  • Koordynacja procesów w dziale digital
  • Pitching do DSP (Spotify, Apple Music, Tidal itd.)
  • Koordynacja playlist muzycznych Universal Music Polska w ramach serwisów streamingowych
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów
  • Aktywna praca nad promocją katalogu „Klasyka i jazz”
  • Rozliczanie kosztów akcji promocyjnych.
Wymagania:
Od Ciebie oczekujemy:
  • 2-letniego doświadczenia na stanowisku Account Managera w agencji digital lub w branży muzycznej
  • Praktycznej znajomości zagadnień i terminologii digital marketingu (na poziomie DIMAQ PRO)
  • Bardzo dobrej znajomości platform social media (Tik-Tok, Facebook, Instagram)
  • Świetnej organizacji pracy
  • Umiejętności zarządzania projektami
  • Znajomości języka angielskiego (min.C1)
  • Miłości do muzyki i znajomości trendów muzycznych w Polsce!
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, otwartości
  • Terminowości, rzetelności i nastawienia na realizację wyznaczonych zadań
  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z rynkiem muzycznym (mile widziane).
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Związanie kariery zawodowej z firmą o stabilnej pozycji rynkowej (od 20 lat jesteśmy największą wytwórnią na polskim rynku fonograficznym)
  • Dołączenie do doświadczonego zespołu pełnego pasji i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez dedykowane kursy i szkolenia
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów.

Kontakt:

Na Twoje zgłoszenie czekamy pod adresem e-mail: rekrutacja@umusic.com. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Digital Coordinator”.

Zgłoszenia można dokonać również poprzez zakładkę Kariera na naszej stronie internetowej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018. Poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

praca stała

muzyka