drukuj
przekaĹĽ
logo

FilmLocations
(Profil firmy)


Location scout

Firma FilmLocations, zajmująca się poszukiwaniem i organizacją lokacji dla filmu, TV oraz sesji fotograficznych, poszukuje młodych, kreatywnych osób na stanowisko:


Location scout
(region: Warszawa)Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki: fotografia oraz architektura/ architektura wnętrz/scenografia
  • Zamiłowanie do fotografii
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

  • Kreatywność, pewność siebie, niezależność, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne & interpersonalne & negocjacyjne
Obowiązki:
  • do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie poszukiwanie i fotografowanie nowych lokacji na potrzeby strony www.filmlocations.com.pl.
Oferujemy:
  • Pracę w młodej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwości rozwoju zawodowego w branży filmowej, inspirującą i ciekawą pracę, elastyczny czas pracy, atrakcyjne wynagrodzenie. 

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie CV oraz do 5 przykładowych fotografii zdokumentowanego wnętrza na adres: rekrutacja@filmlocations.com.pl. 


 
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
 


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”


Warszawa

praca stała

urządzenia / programy - produkcja / sprzedaż / wynajem

  aplikuj