drukuj
przekaĹĽ
logo

Synthesis Media Sp. z o.o.
(Profil firmy)


Kierownik postprodukcji TV i opracowań językowych

Studio postprodukcyjne z Warszawy zajmujące się opracowaniem językowym filmów i cyfrową obróbką materiałów audiowizualnych poszukuje 


Kierownika postprodukcji i opracowań językowych do pracy w niepełnym wymiarze godzin, z możliwością rozszerzenia współpracy, w naszej siedzibie w Warszawie


Firma od 26 lat realizuje zamówienia dla nadawców TV i platform VOD w Polsce i zagranicą, w szczególności:

 • Opracowania językowe filmów w wersji lektorskiej, dubbingowej i z napisami
 • Kodowanie filmów i programów TV do formatów master dla stacji TV i platform VOD, przygotowanie metadanych, przygotowanie plakatów i banerów filmowych
 • Edycja materiałów AV oraz przygotowanie grafik i animacji do zwiastunów filmowych i programów TV
 • Ściąganie, archiwizacja i dostarczanie zakodowanych materiałów do systemów, play out-ów TV/VOD zlokalizowanych na całym świecie

Kierownik postprodukcji TV i opracowań językowych (voice-over, dubbing, napisy)


Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
 • Organizacja produkcji wielojęzykowych opracowań filmów, programów telewizyjnych 
  i zwiastunów (voice-over, dubbing, napisy, CC) i organizacja nagrań lektorskich dla klientów w Polsce i zagranicą
 • Organizacja technicznej obróbki i cyfrowego przygotowania materiałów AV (kodowanie, metadane) dla nadawców TV i serwisów VOD w Polsce i zagranicą
Wymagania:
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca sprawną komunikację z klientami i podwykonawcami na całym świecie
 • Doświadczenie przy organizacji nagrań lektorskich (voice-over, dubbingi), dobra znajomość środowiska lektorów, aktorów i reżyserów dubbingowych, tłumaczy, adiustatorów, dźwiękowców (dotyczy Polski)
 • Doświadczenie postprodukcyjne na poziomie kontaktów z działami technicznymi: ProTools, AVID, Final Cut, Adobe After Effects, systemy kodujące
 • Podstawowa wiedza techniczna na temat formatów cyfrowych plików źródłowych i plików master wykorzystywanych przez nadawców telewizyjnych i platformy VOD, także meta danych i systemów do transferu plików (Aspera,Signiant)
 • Umiejętności interpersonalne umożliwiające dobrą komunikację z klientami z całego świata oraz z bardzo zróżnicowanym zespołem podwykonawców (tłumaczy, montażystów, techników, lektorów, aktorów dubbingowi etc.)
 • Umiejętności lingwistyczne umożliwiające wstępną ocenę materiałów od tłumaczy (dotyczy języka polskiego), wychwytywania błędów językowych na nagraniach, przekazywanie uwag tłumaczom
 • Dobra znajomość Excela
 • Dobra organizacja pracy, dokładność i systematyczność w działaniu, min. 2 lata doświadczenia

UWAGA: w przypadku braku znajomości któregoś z wymienionych obszarów firma zapewnia szkolenie, oczekujemy jednak, że kandydatka / kandydat  zna dobrze przynajmniej kilka z wyszczególnionych obszarów.


Oferujemy:
 • Zatrudnienie w Warszawie + częściowo zdalnie, w niepełnym wymiarze czasowym,
 • Ciekawą pracę w międzynarodowym otoczeniu,
 • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: 
rekrutacja@synthesis-media.com.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl


Administratorem danych osobowych jest Synthesis Media Sp. z o.o., z siedzibą pod adresem: ul. Kurpińskiego 75, 02-733 Warszawa, tel. +48 22 853 83 75, mail: rekrutacja@synthesis-media.com.pl.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Synthesis Media Sp. z o.o (Pracodawca, Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.


Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Synthesis Media Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. 

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@synthesis-media.com.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.


Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy  a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat . Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 5 lat .


Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.


Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.


Warszawa

praca stała

post-produkcja / transmisja

  aplikuj