drukuj
przekaĹĽ
logo

Studio Filmowe OTO
(Profil firmy)


PR & Marketing Manager

Poszukujemy kadydatów na ww.stanowisko.


Opis stanowiska:

Tworzenie i optymalizacja strategii marketingowych i strategii komunikacji marki
 • Kierowanie projektami marketingowymi i promocyjnymi
 • Kreowanie strategii PR
 • Projektowanie i implementacja nowoczesnych rozwiązań w zakresie digital marketingu i mediów społecznościowych
 • Stworzenie i realizacja strategii dla obszarów employer branding oraz CSR
 • Organizacja eventów
 • Tworzenie treści oraz materiałów graficznych, fotograficznych i wideo
 • Budowanie i utrzymywanie relacji z przedstawicielami mediów oraz organizacji branżowych
Wymagania:
 • Znajomość branży komunikacji marketingowej
 • Umiejętność redakcji tekstów i artykułów
 • Znajomość narzędzi analitycznych i reklamowych Google Analytics oraz Google AdWords
 • Znajomość współczesnych trendów, narzędzi marketingowych, PR oraz promocyjnych
 • Samodzielność w działaniu
 • Kreatywność
 Oferujemy:
 • Pracę w jednym z największych domów produkcyjnych w Polsce
 • Możliwość realizacji ciekawych projektów 

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy rekrutacja@otofilm.pl 
lub poprzez portal grapevinejobs.pl
 
 
W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: 
www.otofilm.pl
 
 
[KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY]
Informacja przed rozwinięciem
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Studio Filmowe OTO Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Studio Filmowe OTO Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@otofilm.pl
 
Pełną informację odnośnie przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
 
---Rozwinięcie---
[Cały tekst poniżej jest także kopiowany do wiadomości e-mail dla użytkowników, którą otrzymują pod odsłonięciu ich danych przez pracodawcę korzystającego z Pracuj Select].
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 5 lat, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 10 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 lat.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rodo@otofilm.pl

Warszawa

praca stała

produkcja

  aplikuj