2 KOMA 7
(Profil firmy)

Account Manager

2 KOMA 7 to agencja komunikacji marketingowej obsługująca marki z branży lifestyle, beauty, fashion & FMCG.

Na co dzień zajmuje się tworzeniem strategii, koordynacją działań PR, organizacją eventów i wydarzeń online, współpracami z Influencerami czy prowadzeniem profili w social mediach. Najnowsze projekty agencji można obejrzeć na Instagramie @2koma7.

Zakres obowiązków
  • Opracowywanie i realizacja strategii działań Public Relations
  • Organizacja imprez promocyjnych i konferencji prasowych
  • Przygotowywanie materiałów prasowych
  • Komunikacja z dziennikarzami i influencerami
  • Koordynacja działań między agencją a klientem i podwykonawcami agencji
  • Znajomość Social Mediów
Nasze oczekiwania
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji PR, eventowej lub marketingowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Inicjatywa w działaniu i zaangażowanie
  • Pomysłowość i kreatywność, poczucie estetyki
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań
  • Świeże spojrzenie, otwarty umysł
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia

Kontakt:

 Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV na adres: hello@2koma7.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja