TENGENT
(Profil firmy)

Manager Wystawy Multimedialnej

Multimedialna wystawa o tematyce historycznej  to pierwsza w Polsce wystawa, która łączy kino, teatr, widowisko muzyczne i egzotyczne zapachy.

To wysokiej jakości oferta kulturalna o charakterze edukacyjnym, która w najbliższych latach będzie prezentowana w Krakowie w nowopowstałym budynku wystawienniczym.

Stanowisko:

Miejsce pracyKraków

GŁÓWNE ZADANIA:
  • odpowiedzialność za zarządzanie i sprawne funkcjonowanie wystawy
  • nabór personelu i zarządzanie personelem obsługi wystawy
  • bezpośrednia obsługa wystawy i odwiedzających, wraz z personelem
  • odpowiedzialność za działania marketingowe, PR or sprzedażowe
  • nadzór nad bieżącymi sprawami administracyjnymi, organizacyjnymi i technicznymi

OCZEKIWANIA:
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branżach związanych z obsługą klienta (kultura, eventy, gastronomia)
  • umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania samodzielnych decyzji
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Tengent to studio założone przez producentów, reżyserów i artystów działu kreatywnego Platige Image.

Realizowaliśmy projekty dla największych globalnych marek i instytucji. instytucji (nominowana do Oscara „Katedra”, „Miasto ruin” (dla Muzeum Powstania Warszawskiego), „Legendy Polskie” dla Allegro czy animacje promujace produkcję CD Projekt RED: „Wiedźmina” oraz „Cyberpunk 2077”).

Studio działa na styku sztuki i technologii, by tworzyć kompleksowe rozwiązania dla firm i instytucji.

W ostatnich latach, między innymi, zaprojektowaliśmy EpiCentrum Nauki dla Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy Wystawę „Futuronauci” dla Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, czy stworzyliśmy animację „Niezwyciężeni. Czas próby” dla IPN.

JAK APLIKOWAĆ?
  1. CV należy wysłać na adres: jobs@tengent.studio  wraz z kilkoma zdaniami o sobie
  2. Do CV należy dołączyć następujące oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tengent Sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Kraków

praca stała

imprezy na żywo / agencje eventowe / wystawy