Tigers
(Profil firmy)

New Business Manager

Szukamy prawdziwych drapieżników, którzy po prostu kochają łowy.

Tigers to dobrze naoliwiona machina, która potrzebuje równie skutecznych łowców.

Przy wsparciu silnej marki i zgranego zespołu zawalczysz o wyższe wyniki niż gdziekolwiek indziej.  W 2021 pierwszy raz wchodzimy w aktywną sprzedaż – z czystego inbound marketingu rośniemy ok. 200% rok do roku.

Liczymy na Twoje przynajmniej 3-letnie wsparcie w sprzedaży usług (digital) marketingowych.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z marketingiem
lub social media.

W tej rekrutacji zależy nam na podjęciu współpracy od zaraz.

Oferujemy
  • pracę w zaangażowanym i zgranym zespole, który gra do jednej bramki,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego, w tym regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe,
  • funkcjonowanie w firmie, która podwaja się co roku i skutecznie dba o to, by być cały czas „na fali”,
  • system wynagrodzeń, który na umowie B2B daje 8-15 tysięcy zł netto
  • bonus w postaci regularnego dopływu „ciepłych” zapytań
Zakres obowiązków
  • Akty pozyskiwanie nowych klientów w ściśle określonych segmentach, zarówno w ramach sprzedaży aktywnej jak i przychodzącej,
  • udział w przygotowywaniu ofert dla potencjalnych Klientów,
  • udział w postępowaniach przetargowych we współpracy z zespołem i działem administracji,
  • prowadzenie pełnej historii działań w CRM, dzięki którym będziemy w stanie prowadzić rzetelną analitykę sprzedaży,
  • rozliczanie i raportowanie miesięcznych planów sprzedażowych,
  • aktywny udział we współtworzeniu firmy na warsztatach, statusach czy poprzez tworzenie treści.
Cechy idealnego kandydata
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym,
  • znajomość zakamarków digitalowej dżungli (social media, performance marketing, SEO, e-mail marketing),
  • duży głód rozwoju w obszarze sprzedaży doradczej/eksperckiej,
  • umiejętność przygotowywania atrakcyjnych prezentacji sprzedażowych we współpracy z zespołem,
  • samodzielność w określaniu oraz realizowaniu celów,
  • dobra organizacja pracy (pracujemy na Microsoft Teams, Pipedrive i Asanie),
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • kreatywność, aktywność i inicjatywa.

KLIKNIJ TUTAJ ABY APLIKOWAĆ

praca stała

internet / nowe media