Abstra Sp.z o.o.
(Profil firmy)

Kierownik Produkcji

Poszukujemy kandydatów na ww.stanowisko.

Obowiązki:
  • Koordynacja procesu produkcji w ramach kanałów własnych i/lub kanałów dla marek Abstra.
  • Kosztorysowanie, planowanie harmonogramów, powołanie zespołu produkcyjnego, nadzór nad realizacją.
  • Dbanie o wysoką jakość produkcji oraz przejrzystą komunikację zespołu realizacyjno-produkcyjnego.
  • Współpraca z twórcami, działami sprzedaży i kreacji.
Wymagania:
  • Wiedza z zakresu produkcji wideo. Znajomość procesów realizacji.
  • Umiejętność kosztorysowania produkcji oraz zarządzania budżetem.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobra znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem: excele
  • Komunikatywność i umiejętność budowania długoterminowych relacji.
  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie przy produkcjach komercyjnych/branded content
Oferujemy:
  • Współpraca z największymi markami w Polsce i na świecie
  • Współpracę z największymi twórcami YouTube w Polsce
  • Dynamiczne środowisko pracy

Kontakt:

rekrutacja@abstra.tv lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

produkcja