Big Picture
(Profil firmy)

Senior PR Consultant / Senior account manager

Stanowisko: Senior PR Consultant / Senior account manager – komunikacja korporacyjna

Wymagania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy przy realizacji projektów PR korporacyjnego, idealnie po stronie agencyjnej
  • priorytetowe doświadczenie w projektach branży farmaceutycznej
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu oraz w zarządzaniu projektami
  • znajomość rynku wydawniczego mediów opinii i biznesowych
  • orientacja w trendach w otoczeniu politycznym, społecznym, biznesowym
  • doświadczenie w tworzeniu długofalowych platform wizerunkowych i strategii komunikacji
  • lekkie pióro – tworzenie kluczowych materiałów, talking points, przekazów
  • otwartość na budowanie dobrych relacji z klientami, wysoki poziom kultury osobistej
  • dobra organizacja, planowanie i odpowiedzialność w pracy
  • energia, kreatywność i pełne zaangażowanie przy realizacji projektów, otwartość na poszukiwanie nowatorskich rozwiązań komunikacyjnych
  • znajomość pełnego pakietu MS Office (mile widziana znajomość pracy w środowisku Apple MAC)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
Zakres obowiązków:
  • planowanie i wdrażanie strategii działań PR dla obecnych oraz potencjalnych Klientów agencji
  • zarządzanie zespołem projektowym
  • koordynowanie współpracy z innymi osobami lub podmiotami biorącymi udział w realizowanych projektach PR, zarówno wewnątrz zespołu Agencji, jak i po stronie Klientów i partnerów.
  • kontakty z kluczowymi dziennikarzami, liderami opinii, ekspertami
  • zarządzanie budżetami projektowymi
Praca z nami to:
  • możliwość pracy nad projektami komunikacyjnymi dla największych polskich i międzynarodowych firm, organizacji oraz ciekawych postaci
  • duży stopień samodzielności
  • praca w ambitnym, dynamicznym zespole
  • dobra atmosfera
  • komputer MacBook oraz telefon służbowy
  • praca w klimatycznej starej kamienicy przy ul. Emilli Plater, gdzie mieści się nasze biuro - kochamy trendy i design
Dodatkowe informacje:

Big Picture to firma doradcza z obszaru PR i public affairs, zarządzana przez Hannę Waśko. W trakcie 5 lat istnienia, zdobywając najwięcej nagród w konkursie Złotych Spinaczy Związku Firm Public Relations, trzykrotnie uzyskała status Agencji Roku. Do Klientów firmy należą m.in. Polpharma Biologics, Coca-Cola, Allegro, Mondelez Polska, Super-Pharm, Durex, L'Oréal Polska. Agencja, łącząc wieloletnie doświadczenie consultingowe z korzeniami w środowisku organizacji społecznych, specjalizuje się w projektach łączących biznes z działaniem na rzecz dobra publicznego – zarządzała m.in. projektami dla Art Stations Foundation Grażyny Kulczyk, Oxford Noble Foundation dr Leszka Czarneckiego czy filantropijnym zaangażowaniem Jerzego Staraka. W ramach praktyki pro bono Big Picture wspiera największe polskie NGOs – Szlachetną Paczkę, Amnesty International, Fundację Batorego, Fundację Onkologiczna Alivia czy Fundację Rak’n’roll.

Jesteśmy firmą butikową – zatrudniamy kilkanaście osób, pracujemy w trzech zespołach. Uważamy, że w komunikacji kluczowe są trzy elementy: strategiczne podejście, precyzyjna realizacja i ciągłe uczenie się – to pozwala nam dawać Klientom najwyższą na rynku jakość doradztwa i obsługi.
Szukamy osób, które lubią i chcą się rozwijać w komunikacji korporacyjnej i public affairs, mają doświadczenie w pracy strategicznej, w kontakcie z dziennikarzami opinii i biznesowymi oraz NGO’s, ale także – w zarządzaniu projektami i zespołem. Śledzą trendy biznesowe, społeczne i polityczne, interesują się branżami wrażliwymi, komunikacją kryzysową, innowacjami.

Aplikacje:

Prosimy o przesłanie maila ze swoim CV na adres rekrutacja@big-picture.pl

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Big Picture z siedzibą w Warszawie ul. Emilii Plater 25 lok. 11, kod pocztowy 00-688 Warszawa tel. (22) 22 82 535; e-mail: biuro(at)big-picture.pl - dalej KLIKNIJ

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja