Avant Management & Records
(Profil firmy)

Project Manager - Social Media & Events

Potrafisz tworzyć, wdrażać i analizować content na social mediach? Umiesz projektować proste grafiki do digital ale także wykorzystywać je w prezentacjach multimedialnych? Masz doświadczenie przy organizacji eventów i nadal chcesz się w tym rozwijać?

Napisz do nas!

Jeśli chcesz być częścią teamu nastawionego na sukces, pracować z doświadczonymi ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania – to czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie projektami digitalowymi: ustalanie KPI, zarządzanie budżetami, nadzór nad wdrożeniem, monitorowanie wyników, raportowanie;
  • Planowanie i wdrażanie kampanii w Internecie (mobile, kampanie e-mailingowe, kampanie display, SEO/SEM).
  • Wsparcie w budowaniu strategii komunikacji w kanałach social media marek osobistych brandów lifestyle;
  • Śledzenie trendów digitalowych, szukanie nowych narzędzi i sposobów dotarcia do konsumentów;
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych – opracowanie graficzne;
  • Opracowywanie i tworzenie projektów graficznych + koncepcja
  • Wprowadzanie treści oraz zarządzanie stroną internetową;
  • Tworzenie i koordynacja eventów m.in. (szkolenia, konferencje, spotkania fanowskie)
Oczekiwania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w agencji digitalowej/reklamowej na podobnym stanowisku.
  • Praktyczne, podparte przykładami doświadczenie w prowadzeniu projektów digitalowych.
  • Bieżąca wiedza na temat technologii i trendów w zakresie usług i narzędzi interaktywnych.
  • Sprawności w przygotowywaniu prezentacji graficznych
  • Znajomość programów komputerowych typu Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator,oraz podstaw HTMLa  CSS, Javascript, narzędzi webmasterskich będą dodatkowymi atutami.
  • Twórcze i proklienckie podejście oraz wiara, że nie ma rzeczy niemożliwych J
Co oferujemy:
  • Pracę w otwartym i ambitnym zespole
  • Obsługę gwiazd i topowych marek
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość realizowania własnych pomysłów.

Zgłoszenia na mail: pr@avantmanagement.net lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

agencje - talenty / literaci