MARTIS CONSULTING
(Profil firmy)

PR Manager

Poszukujemy kandydatów na ww.stanowisko.

Wymagania:
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w obszarze PR
  • bardzo dobra znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR, marketingu oraz dziennikarstwa
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • samodzielność, kreatywność, inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • uczestnictwo w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • dużą samodzielność pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i zaangażowanym zespole
  • miejsce pracy zlokalizowane bezpośrednio przy stacji metra Wilanowska (Mokotów)

Zadania:
  • bieżąca obsługa klientów agencji
  • współtworzenie i realizacja strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dla klientów agencji
  • nawiązywanie i rozwijanie relacji z dziennikarzami i influencerami
  • tworzenie komunikatów prasowych i udzielanie odpowiedzi na zapytania dziennikarskie
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród pracowników
  • koordynacja konferencji prasowych/eventów

Kontakt

biuro@mc.com.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja