Screen Network S.A.
(Profil firmy)

Product Manager DOOH

Screen Network to wiodąca i dynamiczna polska spółka w obszarze  wielkoformatowej reklamy  Digital Out Of Home / InDoor (DOOH/InDoor)

Zakres obowiązków
  • Sprzedaż produktów reklamowych DOOH Screen
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Realizacja założonych celów  według systemu i etykiety pracy  Screen Network
  • Nadzór nad prawidłową realizacją kampanii  w odpowiedzi na potrzeby biznesowe klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań
Oczekiwania
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
  • Znajomość branży medialnej i rynku reklamowego w Polsce
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji    z klientami
  • Orientacja na cele i determinacja w realizacji założonych planów
  • Silna motywacja i zaangażowanie w realizacje celów biznesowych klienta
  • Nastawienie na pracę w zespole
  • Znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
Oferujemy:
  • Możliwość pracy w Digitalowej Grupie w Polsce
  • Zdobycia doświadczenia w innowacyjnych digitalowych rozwiązaniach DOOH & INDOOR
  • Stabilność zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy oparty na wynikach pracy
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów, inicjatyw i ciągły rozwój własnej kreacji i realizacji
  • Energetyczna atmosfera pracy
  • High Tech narzędzia pracy
JESTEŚ NIEZALEŻNY, JESTEŚ NAJLEPSZY, LUBISZ DZIAŁAĆ SAM?

TEŻ APLIKUJ!

Oferujemy wysokie wynagrodzenie prowizyjne i swobodę działania.

Klauzula informacyjna: KLIKNIJ

Kontakt:

rekrutacja@screennetwork.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja