SBM LABEL
(Profil firmy)

Dyrektor Zarządzający

SBM LABEL to obecnie najszybciej rozwijająca się niezależna wytwórnia na polskim rynku muzycznym.

W roku 2019 wytwórnia uplasowała się na 1 miejscu w rankingu Top 200 Spotify Polska, zostawiając w tyle takie takie firmy jak np. Universal, Sony, Warner.

W 2020 kanał wytwórni na YouTube przebił barierę 2 mln subskrybentów, zajmując tym samym drugie miejsce pośród największych kanałów muzycznych w Polsce.

W firmie panuje niekorporacyjna, kreatywna atmosfera. Codziennością są spotkania z artystami.

Zakres zadań
  • przygotowywanie samodzielnie lub wspólnie z zarządem planów biznesowych i strategii wytwórni oraz ich implementacja i wykonywanie.
  • budowanie partnerskich i twórczych relacji z klientami i pracowników wytwórni
  • budowanie kreatywnego zespołu pracowników wytwórni
  • odpowiedzialność za zwiększanie skali działalności biznesu spółki
  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • tworzenie nowych i rozwijanie obecnych komórek działających w spółce
  • nadzór i koordynacja wszystkich działań firmy związanych z prowadzeniem projektów dla wszystkich klientów na każdym poziomie realizacji.
  • zarządzanie finansami firmy (tworzenie modeli biznesowych, analizy, budżetowanie, raporty finansowe)
  • analiza wyników działań, oraz raportowanie
Oczekujemy
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, popartego sukcesami w zakresie rozwoju biznesu, pomysłów rozwoju spółki.
  • znajomość rynku fonograficznego
  • umiejętności tworzenia strategii wspierającej sprzedaż i rozwój.
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników oraz organizacji pracy (10-20 osób)
  • profesjonalizmu, rzetelności, entuzjazmu, pomysłowości, energii i inicjatywy w działaniu.
  • systematyczności i konsekwencji w prowadzonych działaniach
  • orientacji na wynik
  • praktycznej znajomości języka angielskiego lub innego, który będzie przydatny w rozwoju biznesu.
  • wykształcenia wyższego
  • umiejętność oceny ryzyka oraz odwaga w podejmowaniu decyzji biznesowych
  • wysoka motywacja oraz otwartość na nowe rozwiązania
Oferujemy:
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
  • samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na kształtowanie biznesu
  • stabilne zatrudnienie
  • dobre wynagrodzenie
  • dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów.
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • kontrakt menadżerski z gwarantowanym wynagrodzeniem oraz bonusem uzależnionym od rozwoju biznesu.

Kontakt:

praca@sbmlabel.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

muzyka