Gremi Media S.A
(Profil firmy)

Project Manager – Producent Szkoleń i Konferencji

Gremi Media SA, właściciel opiniotwórczych marek mediowych, m.in. dzienników   „Rzeczpospolita" i „Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet" oraz
serwisów internetowych

poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
  • badanie rynku pod kątem potrzeb szkoleniowych oraz tworzenie programów, wydarzeń (szkolenia, konferencje, kongresy),
  • pozyskiwanie prelegentów oraz trenerów,
  • dbałość o najwyższy poziom merytoryczny szkoleń,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży szkoleń oraz działem realizacji eventów.
Wymagania:
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • orientacja w aktualnej tematyce biznesowej,
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego (mile widziane doświadczenie w branży szkoleniowej lub eventowej),
  • wykształcenie wyższe.
Oferujemy:
  • ciekawą i rozwijającą pracę w jednym z największych wydawnictw w Polsce oferujących profesjonalne treści,
  • ambitne zadania i potrzebne wsparcie,
  • atrakcyjną i wygodną lokalizację biura.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacjaKIS@rp.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl,co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gremi Media S.A. (00-838 Warszawa, ul. Prosta 51) na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Administratorem danych osobowych jest Gremi Media SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, 00-838 Warszawa -DALEJ

praca stała

działalność wydawnicza / prasa