IAA Polska
(Profil firmy)

PR Manager

Stowarzyszenie działające w branży mediów, agencji i reklamodawców, poszukuje  osoby na stanowisko PR Manager.

Będzie ona odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną, wewnętrzną oraz współudział w przygotowaniu i realizacji strategii PR.

Region: Warszawa

Wymagania:

Szukamy osoby, która:
  • ma doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i w piśmie
  • orientuje się w środowisku marketerów korzystających z reklamy, mediów,
  • potrafi opracowywać materiały prasowe i treści przeznaczone do komunikacji online
  • ma dobrą znajomość, doświadczenie i potwierdzoną aktywność zawodową w projektach realizowanych w mediach społecznościowych
  • bardzo dobrze zna język angielski (praca częściowo w środowisku anglojęzycznym)
  • potrafi planować pracę, koordynować realizację zadań i ustalać priorytety
Zakres zadań:
  • opracowywanie i wdrażanie poszczególnych elementów strategii komunikacji w celu zapewnienia wzrostu świadomości marki
  • opracowywanie i publikacja materiałów prasowych, newsletterów stowarzyszenia
  • utrzymywanie regularnych kontaktów z  dziennikarzami, mediami
  • monitoring mediów, opracowywanie raportów z działań PR
  • administrowanie kanałami mediów społecznościowych oraz stroną internetową
  • organizacja eventów i spotkań prasowych dla mediów
Oferujemy:
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • pracę w Warszawie w pełnym lub niepełnym wymiarze, w dowolnej formie uzgodnionej z pracodawcą
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju w firmie funkcjonującej w międzynarodowym środowisku reklamodawców, agencji reklamowych i mediów polegającą m. in na samodzielnej realizacji wybranych projektów

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na stanowisko PR Manager w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko” na adresk.alexandrowitsch@iaa.org.pl

Kontakt:

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja