Rochstar
(Profil firmy)

Reżyser materiałów ENG

Poszukujemy kandydatów na ww. stanowisko.

Obowiązki:
  • kreacja i realizacja materiałów ENG do programów telewizyjnych;
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku realizatora materiałów ENG przy programach muzycznych i/lub teledyskach (showreel)
  • umiejętność współpracy z redakcją, reżyserem i producentem;
  • sumienność i dyspozycyjność;
  • kreatywność w realizacji zleconych zadań;

Kontakt:

info@rochstar.tv  lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: info@rochstar.tv
zatytułowane „Reżyser materiałów ENG” + imię i nazwisko.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych  w celu rekrutacji przez Rochstar SA., które przekazuję dobrowolnie zastrzegając sobie prawo ich sprawdzania i poprawiania oraz potwierdzam ich autentyczność.

W tytule maila proszę podać nazwę stanowiska o które się aplikuje.

praca stała

produkcja