FilmLocations
(Profil firmy)

Location scout

Firma FilmLocations,zajmująca się poszukiwaniem iorganizacją lokacji dla filmu, TV oraz sesji fotograficznych, poszukuje młodych, kreatywnych osób na stanowisko:

(region: Warszawa)

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki: fotografia oraz architektura/ architektura wnętrz/scenografia
  • Zamiłowanie do fotografii
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

  • Kreatywność, pewność siebie, niezależność, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz negocjacyjne
Obowiązki:
  • Poszukiwanie i fotografowanie nowych lokacji na potrzeby strony www.filmlocations.com.pl.
Oferujemy:
  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Kreatywne zadania i dużą niezależność w działaniach
  • Brak nudy
  • Elastyczny czas pracy

Prosimy o przesłanie CV oraz do 5 przykładowych fotografii własnego autorstwa na adres: rekrutacja@filmlocations.com.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl
Mazowieckie

praca stała

urządzenia / programy - produkcja / sprzedaż / wynajem