Agencja reklamowa Twożywo
(Profil firmy)

Digital & Social Media Project Manager

Agencja reklamowa twożywo poszukuje twórczej i pełnej pasji osobowości na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Przekładanie strategii marketingowej na strategię dotyczącą komunikacji w internecie – dobór narzędzi digitalowych (WWW, social media, performance).
  • Zarządzanie projektami digitalowymi: ustalanie KPI, zarządzanie budżetami, nadzór nad wdrożeniem, monitorowanie wyników, raportowanie.
  • Planowanie i wdrażanie kampanii w Internecie (mobile, kampanie e-mailingowe, kampanie display, SEO/SEM).
  • Wsparcie w budowaniu strategii komunikacji w kanałach social media.
  • Tworzenie prezentacji i udział w spotkaniach przetargowych z obszaru Digital Marketingu
Oczekiwania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w agencji digitalowej/reklamowej na podobnym stanowisku.
  • Praktyczne, podparte przykładami doświadczenie w prowadzeniu projektów digitalowych.
  • Bieżąca wiedza na temat technologii i trendów w zakresie usług i narzędzi interaktywnych.
  • Znajomość Photoshopa oraz podstaw HTMLa będą dodatkowymi atutami.
  • Twórcze i proklienckie podejście oraz wiara, że nie ma rzeczy niemożliwych
Co oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w młodym, otwartym i ambitnym zespole.
  • Obsługę ciekawych marek / klientów.
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość realizowania własnych pomysłów.

Cv prosimy o wysyłanie na adres mailowy: rekrutacja@twozywo.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., nr 133, poz. 883"

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja