Independent Digital Sp. z o.o.
(Profil firmy)

Label Manager

Independent Digital Sp. z o.o. wiodący dystrybutor treści cyfrowych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób na ww. stanowisko.

Czy:
  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta – zarówno bezpośredniej jak i telefonicznej?
  • Znasz biegle język angielski i komunikatywnie j. niemiecki i/lub j. francuski?
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów?
  • Interesujesz się muzyką - znasz artystów reprezentujących różne nurty i gatunki muzyczne?
  • Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie i wspierać promocję niezależnych artystów w Polsce i za granicą?
  • Jesteś komunikatywna/y, potrafisz prezentować i oferować?
  • Sumiennie podchodzisz do powierzanych Ci zadań?
  • Umiesz działać pod presją czasu?
  • Cenisz dynamicznie rozwijające się środowisko pracy?
Twoje zadania:
  •  Będziesz utrzymywała/ał pozytywne relacje z Klientami z branży muzycznej: przez telefon, e-maile i organizowane przez Ciebie spotkania.
  • Będziesz opiekować się kanałami YouTube Klientów.
  • Będziesz dbać o realizację celów biznesowych Klientów i Independent Digital.
  • Będziesz współpracować przy tworzeniu koncepcji akcji promocyjnych.
  • Będziesz przygotowywać zestawienia i raporty na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Będziesz reprezentować Independent Digital na konferencjach i imprezach branżowych w Polsce i na świecie.
  • Będziesz współtworzyć wizerunek Independent Digital.
Z naszej strony oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Współtworzenie branży dystrybucji cyfrowej w pełnym wymiarze czasu.
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy w zakresie nowych form dystrybucji poprzez udział w polskich i zagranicznych konferencjach.
  • Zdobywanie i pogłębianie wiedzy w zakresie cyfrowych serwisów muzycznych i serwisu YouTube.
  • Możliwość nawiązania kontaktów ze znanymi osobami z branży muzycznej i rozrywkowej z całego świata.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
  • Dużą samodzielność.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Kursy języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w zakresie struktur Independent Digital.
  • Każdego dnia świeże owoce i pyszna kawa.

Zgłoszenia wraz z CV, LM prosimy kierować na adres e-mail: cv@independentdigital.com lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

praca stała

internet / nowe media