Platforma CANAL+
(Profil firmy)

Specjalista ds. Zakupów Programowych

Dział Programowy poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW PROGRAMOWYCH

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
  • Negocjowanie umów licencyjnych na programy factual do kanałów Kuchnia+ i Domo+
  • Negocjowanie umów licencyjnych na programy na polach eksploatacji TVOD i SVOD
  • Negocjowanie umów licencyjnych na kanały zewnętrzne obecne na platformie nc+
  • Dbanie o prawidłową realizację postanowień zawartych umów licencyjnych
  • Dbanie o prawidłowy obieg umów licencyjnych wewnątrz organizacji
  • Przygotowanie materiałów potrzebnych do wykonywania analiz zakupów programowych
  • Prowadzenie bieżącego zestawienia warunków wynikających z umów licencyjnych
  • Bieżące nadzorowanie zgodności działalności firmy z warunkami obowiązujących umów programowych
  • Gotowość do podejmowania nowych zadań w ramach zespołu zakupów programowych

Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym minimum 3 lata pracy w mediach na stanowisku wymagającym negocjowania umów licencyjnych
  • Dobra znajomość pojęć z zakresu licencji utworów audiowizualnych i ich pól eksploatacji
  • Dobra znajomość rynku dostawców contentu oraz polskiego i międzynarodowego rynku telewizyjnego
  • Ukończone studia wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego (ustna i pisemna) umożliwiająca prowadzenie negocjacji i przygotowywanie dokumentów w języku angielskim (przygotowywanie prezentacji, merytoryczna korekta treści umów, wprowadzanie zmian, propozycji itp.)
  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Dokładność, skrupulatność, pilnująca terminów
  • Interdyscyplinarność, łatwość łączenia wiedzy z różnych obszarów.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Cenne i unikalne doświadczenie zawodowe
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur nc+
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+