KERRIS
(Profil firmy)

Senior Performance Marketing Specialist

Poszukujemy kandydatów na ww.stanowisko.

OBOWIĄZKI
  • Zakup, analiza i optymalizacja prowadzonych działań w ekosystemach Google Ads Facebook Ads, LinkedIn Ads.
  • Rozwój obszaru Performance Marketingu w agencji, w tym współokreślenie celów rozwojowych oraz wsparcie merytoryczne zespołu.
  • Proaktywne podejście do prowadzonych działań mediowych, w tym rozszerzanie targetów kampanii o m.in. CombinedAudience czy rozszerzanie pracy w platformach reklamowych bazując na modelach typu CPC -> CPL -> CPS.
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, tworzenie propozycji rekomendacji wraz estymacjami dla stałych i nowych klientów agencji.
  • Kontakt z klientami oraz wydawcami.
WYMAGANIA SZCZEGÓLNE NA TYM STANOWISKU
  • Minimum czteroletnie doświadczenie w obszarze Performance Marketingu.
  • Znajomość narzędzia Campaign Manager / Google Analytics na poziomie zaawansowanym.
  • Biegłości w zakresie platform reklamowych Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads.
  • Bardzo dobre zdolności analityczne.
  • Znajomość aktualnych trendów w branży.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.
OFERTA FINANSOWA I DALSZA ŚCIEŻKA KARIERY
  • Wynagrodzenie w wysokości 6000 – 9000 zł netto zależne od posiadanego doświadczenia.
  • Możliwość awansu na stanowisko Performance Marketing Manager.
DODATKOWE POWODY, ABY PRACOWAĆ Z NAMI
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, udział w szkoleniach i konferencjach, firmowe śniadania i inne integracje, możliwość częściowej pracy zdalnej).
  • Praca w młodym, interdyscyplinarnym i pełnym energii zespole oraz świetną atmosferę.
  • Praca w willi tuż przy zielonej, spokojnej Kępie Potockiej (nie jesteśmy korpo;)).

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie CV i kilku zdań o sobie na adres recruitment@kerrisgroup.com lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Dajemy sobie prawo do prowadzenia procesu rekrutacyjnego w trybie ciągłym lub jego wcześniejszego zakończenia w przypadku znalezienia odpowiedniego kandydata.

Jeśli zgadzasz się, aby Twoja kandydatura była rozpatrywana także podczas naszych przyszłych rekrutacji, możesz dołączyć zapis:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KerrisGroup Sp. z.o.o. również do celów przyszłych postępowań rekrutacyjnych, aż do wycofania przeze mnie zgody.”

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja