Independent Digital Sp. z o.o.
(Profil firmy)

Content Delivery Technician

Independent Digital Sp. z o.o. wiodący dystrybutor treści cyfrowych w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na ww. stanowisko.

Aplikuj, jeśli:
  • Arkusze kalkulacyjne nie mają przed Tobą żadnych tajemnic
  • Sprawnie poruszasz się w środowisku Windows / iOS
  • Pasjonuje Cię świat nowych technologii
  • Jesteś ambitny, nie boisz się nowych wyzwań oraz chętnie podejmujesz inicjatywę
  • Masz doświadczenie w administracji systemami GNU/Linux oraz sprzętem sieciowym
  • Znasz język angielski
  • Jesteś dokładny i potrafisz organizować swoją pracę
  • Masz doświadczenie w obsłudze systemów CMS
Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży muzycznej / filmowej
  • Znajomość formatu XML / zapisu metadanych treści multimedialnych
Twoje zadania:
  • Wspieranie działu dostaw treści w codziennej pracy, m.in.:
  • Realizacja codziennych dostaw contentu do serwisów muzycznych (Spotify, iTunes, Deezer, YouTube i wiele innych)
  • Przygotowywanie metadanych w oparciu o standardy serwisów
  • Kontakt z wytwórniami oraz serwisami muzycznymi
  • Zarządzanie zasobami danych i utrzymywanie nadanej struktury plików
  • Monitorowanie poprawności wprowadzanych danych
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość zdobycia wiedzy związanej z branżą muzyczną
  • Samodzielność w działaniu oraz prowadzenie projektów w interesującym Cię kierunku
  • Dużo wiedzy w obszarze serwisów streamingowych oraz obsługi YouTube
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w zakresie struktur firmy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kurs języka angielskiego lub niemieckiego
  • Szkolenia, udział w konferencjach i spotkaniach branżowych
  • Każdego dnia świeże owoce, pyszną kawę i dużo dobrej muzyki!

Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować na adres e-mail: cv@independentdigital.com
lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę Independent Digital sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji (również na potrzeby przyszłych rekrutacji) zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

praca stała

filmy – dystrybucja / produkcja