ONE House
(Profil firmy)

Dyrektor Mediów
nr ref.:GJ

ONE House to prężnie działająca agencja marketingowa zbudowana w modelu „All for marketing.”

W związku z dynamicznym rozwojem, ukoronowanym otrzymaniem Gazeli Biznesu 2018, poszukujemy zdolnego i dynamicznego managera, który pokieruje pracą zespołu odpowiedzialnego za planowanie i realizację kampanii mediowych naszych Klientów.

Jeżeli lubisz wyzwania, chcesz pełnić jedną z kluczowych ról w firmie jako partner biznesowy dla Zarządu, mieć realny wpływ na rozwój agencji i potrzebujesz tylko sprzyjającej przestrzeni

Zapraszamy Cię na pokład ONE House!

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie pracą działu mediów (online i offline)
  • odpowiedzialność za P&L oraz wyznaczanie kierunku rozwoju działu mediów
  • nadzór nad rekomendacjami strategicznymi i weryfikacja realizacji kampanii mediowych
  • przełożenie celów biznesowych na skuteczne działania marketingowe i rozwój oferty firmy
  • współpraca z działami Strategy, Creative, Brand Activation, Production i Client Service
  • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami i dostawcami
  • poszukiwanie nowych kierunków rozwoju na podstawie analiz rynkowych i działań konkurencji
  • budowanie wizerunku firmy jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego
  • raportowanie bieżących wyników i efektywności podjętych działań do Zarządu
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia jako Group Account Director lub na podobnym stanowisku w strukturach domu mediowego
  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min. 10 osób) i wyznaczaniu kierunków rozwoju
  • biegłość w tworzeniu rekomendacji i strategii mediowych (online i offline)
  • znajomość zasad budowania efektywnych budżetów reklamowych
  • bardzo dobra znajomość rynku reklamowego
  • szeroka wiedza z obszaru mediów digital i offline, znajomość programów i narzędzi
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • odpowiedzialność, bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista, umiejętności interpersonalne
Oferujemy:
  • kluczową rolę w firmie osoby odpowiedzialnej za obszar mediów agencji ONE House
  • bliską współpracę z Zarządem i realny wpływ na strategię obszaru mediowego
  • ambitne wyzwania i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi
  • pracę w ciekawym środowisku osób doświadczonych w różnych obszarach marketingu
  • wsparcie przy realizacji własnych pomysłów
  • prywatne ubezpieczenie medyczne dofinansowane w 100%

Czekamy na Twoje CV!

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja