BRAUGHMAN GROUP MEDIA SP. Z O.O. SP.K.
(Profil firmy)

Key Account Manager

Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje kandydatów na ww.stanowisko.

Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • dobra znajomość technik sprzedażowych
  • doświadczenie w obsłudze Klientów
  • doświadczenie w pracy z Domami Mediowymi oraz Agencjami
  • umiejętność planowania, zdolności samodzielnej organizacji pracy
  • aktywna postawa w wyszukiwaniu nowych klientów i pozyskiwaniu kontraktów
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • dynamika w działaniu oraz dyspozycyjność
  • biegła znajomość oprogramowania biurowego (pakietu MS Office)
Obowiązki:
  • sprzedaż największej w Polsce sieci nośników outdoor / wielki format
  • współpraca z największymi Domami Mediowymi oraz Klientami indywidualnym
  • koordynowanie kampanii reklamowych
  • tworzenie prezentacji Power Point i Excel
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników ( podstawa+ Success Fee)
  • dużą samodzielność
  • miłą atmosferę w młodym energicznym zespole
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • karta MultiSport
  • dogodna lokalizacja (centrum)

Kontakt:

recepcja@braughman.com lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja