Independent Digital Sp. z o.o.
(Profil firmy)

Marketing Specialist

Independent Digital Sp. z o.o. wiodący dystrybutor treści cyfrowych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na  ww. stanowisko.

Zaaplikuj jeżeli:
  • Uwielbiasz muzykę,
  • Masz doświadczenie w pracy w branży muzycznej,
  • Pasjonuje Cię świat technologii,
  • Jesteś ambitny, nie boisz się nowych wyzwań oraz chętnie podejmujesz inicjatywę,
  • Masz wykształcenie wyższe,
  • Znasz bardzo dobrze język angielski,
  • Władasz dodatkowo niemieckim lub francuskim (mile widziane),
  • Chcesz pracować w marketingu i wspierać promocję niezależnych artystów w Polsce i za granicą,
  • Dokładność i sumienność to Twoje największe atuty,
 Zadania:

  • Wspieranie zespołu marketingu w ich codziennej pracy, m.in.:

  • przygotowywanie informacji o premierach
  • muzycznych,
  • kontakt z edytorami serwisów cyfrowych i radiowych, a także portali muzycznych,
  • śledzenie efektywności działań promocyjnych w serwisach,
  • research marketingowy – poszerzanie sieci kontaktów oraz szukanie bądź proponowanie nowych rozwiązań promocyjnych
  • Merytoryczne i logistyczne przygotowanie wyjazdów na konferencje muzyczne..

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz w ciekawej branży, w pełnym wymiarze czasu,
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy w zakresie branży muzycznej,
  • Możliwość nawiązania kontaktów ze znanymi osobami z branży muzycznej i rozrywkowej,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie cyfrowych serwisów muzycznych i serwisu YouTube,
  • Dużą samodzielność,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w zakresie struktur firmy,
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów, które wychodzą z Twojej inicjatywy, dzięki czemu możesz rozwijać się w interesującym dla Ciebie kierunku.

Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować na adres e-mail: cv@independentdigital.com  lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę Independent Digital sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji (również na potrzeby przyszłych rekrutacji) zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a)  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

praca stała

muzyka