Peppermint Sp z o.o.
(Profil firmy)

New Business Manager

Peppermint - agencja strategiczno - kreatywna full-service jest częścią Quad/Graphics Europe, jednej z największych i najnowocześniejszych firm sektora poligraficznego w Europie Środkowo-Wschodniej, świadczącej usługi w Polsce i za granicą.

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych klientów i briefów przetargowych
  • Cold calling, reprezentowanie firmy na spotkaniach
  • Aktywny udział w procesie przetargowym, prowadzenie procesu, negocjacje
  • Analiza rynku, poszukiwanie potencjalnych klientów
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta, zdobyte w agencji interaktywnej, social media lub reklamowej – co najmniej 3 lata
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii online, w social mediach i we wdrażaniu serwisów internetowych poparte przez konkretne realizacje
  • Znajomość aktualnych trendów w digital marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem social mediów
  • znajomość zagadnień związanych z UX serwisów internetowych i kampaniami PPC
  • Umiejętność tworzenia prezentacji
  • Język angielski na poziomie B2
  • Ponadprzeciętne zdolności interpersonalne
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w rozpoznawalnej polskiej agencji z zapleczem amerykańskiej korporacji
  • Realizowanie własnych pomysłów i doskonalenie swoich umiejętności
  • Pracę dla ciekawych znanych i nieznanych, międzynarodowych i lokalnych marek
  • Zdobycie szerokiego doświadczenia dzięki interdyscyplinarnym i inspirującym projektom
  • Możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na  adres  praca@quadgraphics.pl  lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120, moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko New Business Manager”.

W przypadku zainteresowania udziałem w innych rekrutacjach prowadzonych przez Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

KLAUZULA INFROMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - KLIKNIJ

praca stała

internet / nowe media