Audytorium 17 Sp. z o. o.
(Profil firmy)

Account Executive

Jesteśmy grupą radiową składającą się z 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia, 6 stacji miejskich i stacji nadających cyfrowo w technologii DAB +.

Wyróżnia Cię nietuzinkowe podejście do wyznaczonych zadań i potrafisz myśleć poza schematami?

Prawdopodobnie to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie!

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość rynku reklamy radiowej;
  • Umiejętność tworzenia ofert i opracowywania budżetów reklamowych;
  • Umiejętność tworzenia media planów radiowych kampanii reklamowych;
  • Znajomość pakietu MS Office w tym szczególnie Excela i PowerPointa;
  • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność myślenia poza schematami i nietuzinkowe podejście do wyznaczonych zadań;
  • Potrzeba bycia na bieżąco z branżowymi nowościami;
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność;
Opis stanowiska:
  • Realizacja strategii sprzedaży dla klientów Regionalnych Rozgłośni Polskiego Radia;
  • Bieżące wsparcie zespołu w realizacji projektów i aktywnym planowaniu kampanii reklamowych;
  • Bieżący kontakt z Regionalnymi Rozgłośniami Polskiego Radia;
  • Dbałość i budowanie dobrych relacji z klientami;
  • Przygotowanie ofert i opracowywanie budżetów reklamowych;
  • Koordynacja produkcji reklam radiowych;
  • Opracowanie badań słuchalności radia;
  • Raportowanie działań;
Oferujemy:
  • Pracę przy ciekawych i niestandardowych kampaniach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji i rozwijania umiejętności;
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę;
  • Pewność zatrudnienia w rzetelnej i stabilnej firmie działającej na rynku od ponad 20 lat, w Dziale Client Service;

CV prosimy kierować na adres email: rekrutacja@audytorium17.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dostępną pod linkiem (https://audytorium17.pl/pl/klauzula-informacyjna-audytorium-17/) oraz zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Zapoznałam/ Zapoznałem się z klauzulą informacyjną – ochrona danych osobowych w rekrutacji, akceptuję jej treść oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych – Audytorium 17 Sp. z o.o., 02-679 Warszawa, ul. Modzelewskiego 59, moich danych osobowych, zawartych w CV oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej, w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na stanowisko zgodne z treścią ogłoszenia przez administratora danych. Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/ świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na interesujące nas oferty.

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja