Burda Media Polska
(Profil firmy)

Digital Sales Specialist/ Expert

Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 16 krajach.

 W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

#BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Glamour #ELLE  #Burda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #SlowlyVeggie #PrzyślijPrzepis #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród

 Więcej o nas na:

Zadania:
  • Sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisach Wydawnictwa (m.in. elle.pl, elleman.pl, glamour.pl, kobieta.pl, gala.pl, mojegotowanie.pl, przyslijprzepis.pl, focus.pl, national-geographic.pl).
  • Bieżąca obsługa wskazanych domów mediowych.
  • Aktywne pozyskiwania agencji interaktywnych.
  • Przygotowywanie ofert niestandardowych oraz media planów.
  • Obsługa briefów nadesłanych przez agencje.
  • Przygotowywanie raportów, post-buy.
  • Współpraca z działami spółki – redakcje, dział wdrożeń, marketing.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
Wymagania:
  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży w segmencie digital.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Dobra znajomość rynku mediów.
  • Znajomość terminologii z obszaru digital.
  • Umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.
  • Zorientowanie na realizację celów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz prowizji uzależnionej od osiągniętych wyników.
  • Pracę w nowoczesnym biurze na Mokotowie (częściowo zdalnie).
  • Rozwojową pracę w prestiżowym międzynarodowym Wydawnictwie.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość przychodzenia do pracy z psami :)

praca stała

domy mediowe