Newseria - Agencja Informacyjna
(Profil firmy)

Wydawca serwisu Newseria Innowacje

Firma: Agencja Informacyjna Newseria

Region: Warszawa

Stanowisko: Wydawca serwisu Newseria Innowacje

Obowiązki:
  • przygotowanie i publikacja codziennego wydania serwisu Newseria Innowacje
  • współpraca z pozostałymi serwisami Agencji Informacyjnej Newseria
  • wyszukiwanie ciekawych tematów naukowo-technologicznych
  • opracowywanie koncepcji wywiadów
  • przeprowadzanie wywiadów ze specjalistami z branży
  • redagowanie tekstów
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku dziennikarz
  • bardzo dobra znajomość tematyki technologicznej
  • terminowość i sumienność
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Osoby zainteresowane ofertą współpracy prosimy o wysłanie aplikacji oraz próbkę 3 tekstów związanych z tematyka technologiczną.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez Newseria Sp. z o.o., ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa, które przekazuję dobrowolnie zastrzegając sobie prawo ich sprawdzania i poprawiania oraz potwierdzam ich autentyczność.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt: praca@newseria.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

internet / nowe media