Universal Music Polska Sp. Z o.o.
(Profil firmy)

Junior Social Media Specialist

Universal Music Polska Sp. Z o.o. jest największą firmą fonograficzną na polskim rynku.

Stanowi część międzynarodowej firmy fonograficznej Universal Music Group.

Universal Music Group skupia ponad sto światowych labeli, które zajmują się wieloma najsławniejszymi artystami dzisiejszych czasów. Posiadamy również ogromny katalog nagrań obejmujący wszystkie gatunki muzyki.

Dołącz do naszego zespołu i miej realny wpływ na rozwój muzyki w Polsce!
  • Region: Warszawa
  • Stanowisko: Junior Social Media Specialist
Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Prowadzenie oraz współtworzenie strategii na profilach SM (Facebook, Instagram, Twitter)
  • Tworzenie angażujących treści/stories w zależności od grupy docelowej na odpowiednich kanałach i brandach SM
  • Zwiększanie zasięgów oraz liczby fanów na profilach SM wytwórni, a także moderowanie ich
  • Wsparcie przy codziennym researchu i śledzenie bieżących trendów w Social Media
  • Analiza efektywności działań
  • Tłumaczenie materiałów z języka angielskiego
  • Wsparcie przy niestandardowych zadaniach - kampaniach, promocjach, akcjach kreatywnych.
Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:
  • Min. 2-letniego doświadczenie w prowadzeniu biznesowych serwisów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, TikTok)
  • Znajomości narzędzi do monitorowania social mediów (Brand24, Napoleon’s Cat, SoTrender)
  • Wysokich umiejętności edytorskich i copywriterskich
  • Znajomości trendów w digital marketingu oraz tematu RTM
  • Umiejętności tworzenia prostych elementów graficznych (Photoshop, Canva itp.)
  • Miłości do muzyki oraz znajomości polskich i globalnych trendów muzycznych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Kreatywności oraz poczucia estetyki
  • Samodzielności i świetnej organizacji pracy.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Związanie kariery zawodowej z firmą o stabilnej pozycji rynkowej (od 20 lat jesteśmy największą wytwórnią na polskim rynku fonograficznym)
  • Dołączenie do doświadczonego zespołu pełnego pasji i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez dedykowane kursy i szkolenia
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów.

Kontakt

Na Twoje zgłoszenie czekamy pod adresem e-mail: rekrutacja@umusic.com. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Junior SM Specialist”.

Zgłoszenia można dokonać również poprzez zakładkę "Kariera" na naszej stronie internetowej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018. Poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

praca stała

muzyka