drukuj
przekaĹĽ
logo

Synthesis Media Sp. z o.o.
(Profil firmy)


Technik

Studio produkcji filmowej i TV z Warszawy poszukuje 


doświadczonych techników specjalizujących się w pracy przy ustawianiu i kontroli jakości napisów do filmów i programów telewizyjnych, z praktyczną znajomością programów EZTitles, Subtitle Edit lub podobnych oraz dobrą znajomością j. angielskiego.

Technik do pracy przy ustawianiu i kontroli jakości napisów do filmów i programów TV

Miejsce pracy: Warszawa lub całkowicie zdalnie

Zakres obowiązków:
 • techniczna ocena jakości, ustawianie i korekta  napisów/CC/HOH/SDH do filmów i programów TV przygotowanych przez tłumaczy [Subtitles Quality Check], 
 • ustawianie i korekta English templates
 • ustawienie/modyfikacja profilów automatycznego sprawdzania napisów w programach do tworzenia napisów
 • importowanie templates / eksportowanie gotowych napisów z/do wybranego formatu
Wymagania:

Poparta minimum 2 letnim doświadczeniem:
 • znajomość programów do ustawiania napisów np. EZTitles, Subtitle Edit lub podobnych
 • praca przy ustawianiu i korekcie napisów dla nadawców TV lub platform VOD
 • znajomości języka angielskiego pozwalającą zidentyfikować problemy techniczne, UWAGA: nie wymagamy od technika korekty tekstu (np. skrócenia, redakcji czy dzielenia) znajomość popularnych kodeków i kontenerów video i audio oraz formatów napisowych
 • umiejętność czytania specyfikacji technicznych określających standard wykonywanej pracy [w języku angielskim]
 • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
Ponadto, mile widziane:
 • znajomość pakietu Adobe (Premiere, Photoshop, Audition)
 • znajomość zagadnień związanych z AV Quality Check
 • znajomość pakietu MS Office
Firma zapewnia:
 • możliwość pracy w siedzibie firmy w Warszawie lub zdalnie z dowolnego miejsca, w niepełnym wymiarze godzin (na zasadach freelancerskich)
 • ciekawą pracę w międzynarodowym otoczeniu
 • pracę w zgranym zespole techników
 • szkolenia techniczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:rekrutacja@synthesis-media.com.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Administratorem danych osobowych jest Synthesis Media Sp. z o.o., z siedzibą pod adresem: ul. Kurpińskiego 75, 02-733 Warszawa, tel. +48 22 853 83 75, mail: rekrutacja@synthesis-media.com.pl.
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Synthesis Media Sp. z o.o (Pracodawca, Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
 
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Synthesis Media Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. 
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@synthesis-media.com.pl
 
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
 
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
 
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy  a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat . Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 5 lat.
 
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Warszawa

praca stała

post-produkcja / transmisja

  aplikuj