Open Gate Sp. z o.o.
(Profil firmy)

Senior Social Media Specjalista

Open Gate - niesieciowa agencja marketingu zintegrowanego

Miejsce: Warszawa stacjonarnie/zdalnie

Zadania do wykonywania:
  • prowadzenie komunikacji z fanami kluczowych klientów agencji (obsługa kanałów SM - SM, IG, TT, LinkedIn, TikTok),
  • współtworzenie strategii komunikacji social media,
  • tworzenie angażującego contentu dla SM,
  • współpraca z działem kreacji i strategi w zakresie tworzenia kontentu na potrzeby SM,
  • realizacja skutecznych kampanii marketingowych,
  • przygotowywanie raportów i analiza wyników działań w SM z pomocą narzędzi – Sotrender, NewsPointSM, NapoleonCat, Brand24, SentiOne,
  • tworzenie ofert we współpracy z działem Accountów, Kreacji i Strategii,
  • przygotowywanie prezentacji ofertowych i raportowych dla klientów.
Skontaktuj się z nami, jeżeli:
  • świat SM jest Twoim żywiołem,
  • potrafisz kreatywnie pisać,
  • umiesz mówić językiem dostosowanym do odbiorcy,
  • masz minimum 2 lata doświadczenia w realizacji projektów SM,
  • masz otwartą głowę pełną pomysłów i nieszablonowe podejście,
  • orientujesz się w najnowszych trendach i popkulturze ,
  • jesteś dobrze zorganizowany w zarządzaniu czasem,
  • umiesz wsłuchiwać się w potrzeby klientów i ich odbiorców,
  • masz doświadczenie w  zarządzaniu kampaniami reklamowymi na FB i IG;
  • posługujesz się językiem angielskim równie sprawnie jak polskim.
Oferujemy:
  • udział w projektach dla topowych marek na polskim rynku;
  • możliwości dynamicznego rozwoju;
  • udział w nieszablonowych i innowacyjnych projektach interaktywnych,
  • pracę w dynamicznym zespole interesujących i doświadczonych ludzi.

Aplikuj: rekrutacja@ogate.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

www.ogate.pl

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja