BEMONDI
(Profil firmy)

Analityk E-Commerce - Marketplace

BEMONDI Spółka z o. o., zajmująca się internetową sprzedażą mebli na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, w związku z dalszym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osoby na ww. stanowisko.

Twój zakres obowiązków:
  • analiza wyników działań w serwisach afiliacyjnych, w tym m.in. Homebook, Favi,
  • wprowadzanie i optymalizacja ofert na platformach marketplace, m.in. Allegro,
  • śledzenie realizacji celów kampanii marketingowych,
  • sporządzanie analiz na podstawie danych z Google Analitycs, CMS, Magento,
  • budowanie raportów przy wykorzystaniu programu MS Excel.

Nasze wymagania:
  • doświadczenie związane z analityką internetową lub w pracy o podobnym charakterze,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność wykorzystania narzędzi i rozwiązań wspierających analitykę,
  • znajomość rynku reklamy on-line.
Mile widziane:
  • praktyczna znajomość obsługi platform marketplace, m.in. Allegro lub innych z wykorzystaniem feedów produktowych,
  • znajomość Google Analytics.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • dobrą pracę w miłej atmosferze,
  • kompleksową opiekę medyczną w Medicover,
  • miejsce parkingowe,
  • pyszną kawę.

Kontakt:

e.wroblewska@bemondi.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

internet / nowe media