drukuj
przekaĹĽ
logo

Bezprawnik sp. z o. o.
(Profil firmy)


Sales Manager

Wydawca serwisów Bezprawnik.pl oraz firma.blog poszukuje osoby na stanowisko sales managera. 

Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej w internecie

Oferujemy: Podstawa 2500 zł netto + wynagrodzenie prowizyjne 


W zakres obowiązków wchodzi sprzedaż powierzchni reklamowej typu display/content/nie standard., koordynacja kampanii prowadzonych w serwisach oraz planowanie nowych formatów reklamowych.
 
Serwis aktualnie odwiedza ponad 3 miliony użytkowników miesięcznie, w dużej mierze jest to czytelnik "premium". 

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży reklamy internetowej, która poprawi wyniki sprzedaży serwisu oraz będzie koordynować proces emisji reklam w serwisie, rozszerzy ofertę serwisu na nowe sekcje oraz będzie inicjować nowe działania reklamowe.
 
Oferowane wynagrodzenie ma charakter prowizyjny w zależności od wyników osiąganej sprzedaży, a także zakłada skromną podstawę w wysokości 2500 złotych netto

Oferty należy składać na adres:  j.kralka@bezprawnik.pl  lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Prosimy o dołączenie formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bezprawnik sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Polska

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja

  aplikuj