ColorOffOn sp. z o.o.
(Profil firmy)

Asystent techniczny studia

Szukamy „asystenta technicznego studia”.

Zakres obowiązków:
  • administrowanie siecią komputerową firmy
  • prace porządkowe i techniczne w środowisku sieciowym firmy
  • diagnostyka problemów, usuwanie awarii i usterek
  • bieżąca konserwacja i drobne naprawy sprzętu
  • prowadzenie ewidencji sprzętu i licencji
  • utrzymywanie porządku danych w strukturach firmy
  • tworzenie back’ upu danych

Dodatkowo (jako uzupełnienie maszynowni)

  • przygotowanie materiałów filmowych do i po montażu (przygotowywanie projektu, synchronizacja, EDL, podglądy)
  • przygotowywanie materiału do kolorkorekcji (Digital Intermediate) – import, export, konwersja
  • przygotowywanie materiałów emisyjnych według wymagań technicznych nadawców
  • przygotowywanie innych formatów plików video według specyfikacji
Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z sieciami, bezpieczeństwem oraz sprzętem komputerowym
  • bardzo dobra znajomość systemów Windows, Linux, MacOS
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja miejsca i narzędzi pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność także w weekendy
  • prawo jazdy
  • znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • ogólna znajomość pracy w  środowisku Resolve, Avid, Adobe, Nuke
  • zainteresowanie nowościami technologicznymi (IT, ale także technologia produkcji filmowych, animacja)
  • zainteresowanie w kierunku programowania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę w dużym studio filmowym (postprodukcja reklam, filmów i seriali)
  • możliwość rozwoju w kierunku IT w środowisku 3D (GPU rendering, Maya, 3DsMax, Cinema4D, Redshift, itp.)
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • dobrą kawę i miłą atmosferę pracy w domu na Wilanowie

Aplikacje prosimy kierować na adres: hey@coloroffon.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

post-produkcja / transmisja