CreativeHarder Sp. z o.o.
(Profil firmy)

Graphic Designer

CreativeHarder to zespół pasjonatów marketingu realizujących projekty w wielu obszarach reklamy i promocji.

W naszym portfolio znajdziecie setki udanych kampanii reklamowych i ponad 600 zrealizowanych eventów dla klientów z wielu branż.

W obrębie CreativeHarder pracują działy Harder&Harder oraz Creative Media, które dzięki współpracy mogą obsługiwać klientów w pełnym zakresie.

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania
  • min. 2 letnie doświadczenie w branży reklamowej
  • biegła znajomość pakietu graficznego Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign)
  • zmysł estetyczny, znajomość typografii i wyczucie kompozycji
  • orientacja w trendach digital
  • wiedza z zakresu UX/UI
  • wiedza z zakresu DTP
  • skrupulatność w realizacji projektów
  • znajomość charakterystyki mediów społecznościowych
  • doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów
  • dobra organizacja czasu pracy
  • otwartość i pozytywna energia
  • znajomość HTML będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność montażu filmów i animacji będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
  • tworzenie grafik do komunikacji w mediach społecznościowych
  • tworzenie materiałów do komunikacji marketingowej: banery, mailingi, landing page, reklamy prasowe, OOH
  • kreowanie wizerunku: tworzenie logotypów i elementów identyfikacji wizualnej
  • współpraca z działem strategii przy tworzeniu koncepcji graficznych dla klientów
  • retusz i obróbka zdjęć
  • przygotowanie szablonów stron www
  • przygotowanie plików do druku
  • montaż materiałów video
Oferujemy
  • praca z ciekawymi, polskimi i międzynarodowych firmami
  • praca w przyjaznej atmosferze z zespołem doskonałych specjalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres:rekrutacja@creativeharder.pl
lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Prosimy również o dopisanie klauzuli"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja