MOVIads Sp. z o.o. Sp.k.
(Profil firmy)

Junior WebMaster - WebDeveloper

Nazywamy się MOVIads i jesteśmy zespołem pasjonatów reklamy online.

Na czym nam najbardziej zależy?

Na naszych pracownikach i ich samopoczuciu - bez nich nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy, ale równie mocno zależy nam na komforcie i satysfakcji naszych klientów. Nie działamy na ogólnikach i nigdy nie obiecujemy czegoś, co nie jest do zrealizowania, zarówno w stosunku do klienta, jak i wewnętrznie - w stosunku do pracownika.

Szukamy kandydata na stanowisko: Junior WebMaster - WebDeveloper

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie działu traffic
  • Rozwój sklepów oraz stron internetowych
  • Udział w pracach nad nowymi projektami dla wewnętrznych oraz dla zewnętrznych klientów
  • Komunikacja z wydawcami, wsparcie w zakresie uruchomienia oraz emisji kampanii
  • Udział w pracach nad tworzeniem wewnętrznych narzędzi i aplikacji
Oczekujemy:
  • Dokładności i sumienności
  • Chęci do nauki i poznawania nowych technologii
  • Znajomości HTML, CSS, JavaScript, php, MYSQL
  • Umiejętności analitycznego myślenia i analizowania danych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie specyfikacji technicznych
  • Podstawowej znajomość programów graficznych
Mile widziana
  • Znajomość jquery, Bootstrap, MVC, GIT
  • Znajomość systemów Windows i Linux
  • Znajomość internetowych form reklamowych
  • Doświadczenie w pracy z Adserverem reklamowym
Co oferujemy
  • Pracę nad ciekawymi projektami m.in. dla znanych, globalnych marek
  • Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji
  • Benefity pozapłacowe
  • Stabilne zatrudnienie

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami,  prześlij CV na adres mailowy rekrutacja@moviads.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj, aby znaleźć miejsce na dopisek:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MOVIads Sp. z o.o. Sp.k. podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w procesie rekrutacyjnym.

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja