Instytut Spraw Obywatelskich
(Profil firmy)

Specjalista ds. promocji

Poszukujemy kandydatów na ww.stanowisko.

Wymagania:
  • Umiejętność komunikacji w mediach społecznościowych.
  • Znajomość reklam Google Ads.
  • Doświadczenie w pracy z dziennikarzami.
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
  • Umiejętność redagowania tekstów.
  • Poczucie estetyki.
  • Znajomość narzędzi: Brand24 oraz programów graficznych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  1. Satysfakcję ze współtworzenia ogólnopolskiej kampanii społecznej.
  2. Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów.
  3. Możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń.
  4. Wybraną formę współpracy.
  5. Elastyczne godziny pracy.
  6. Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole.
  7. Niezbędne narzędzia pracy.
Zakres obowiązków:
  1. Udział w produkcji spotów do telewizji i radia.
  2. Prowadzenie relacji z mediami.
  3. Koordynowanie procesu reklamowego: kontakt z domem mediowym, wybór kanałów, monitoring reklam.
  4. Współpraca przy powstaniu wszystkich materiałów promocyjnych, w tym koordynacja prac grafika.
  5. Stały monitoring mediów.
  6. Tworzenie i zarządzanie reklamami Goodle Ads.
  7. Prowadzenie bieżącej komunikacji w mediach społecznościowych.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres  maria.jaraszek@instytut.lodz.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Do oferty aplikacyjnej prosimy dołączyć oświadczenie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Instytut Spraw Obywatelskich w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Łódzkie

praca stała

non-profit / organizacje charytatywne