drukuj
przekaĹĽ
logo

MOVIads Sp. z o.o. Sp.k.
(Profil firmy)


Specjalista ds. kampanii performance

Nazywamy się MOVIads i jesteśmy zespołem pasjonatów reklamy online realizujących projekty na wielu obszarach od performance do video.


W naszym portfolio znajdziecie setki udanych kampanii reklamowych realizowanych dla znanych brandów polskich i zagranicznych.
Specjalizujemy się w realizacji kampanii reklamowych video online, ale też funkcjonujemy we wszystkich innych kanałach. Dzięki swej ugruntowanej od wielu lat pozycji, doskonale znamy rynek reklamy i skutecznie wspieramy naszych Klientów w realizacji kampanii performance marketing (www.perfoads.pl)  oraz audio digital (www.audioads.pl). A naszą pasją są pszczoły ????

Na czym nam najbardziej zależy?

Na naszych pracownikach i ich samopoczuciu - bez nich nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy, ale równie mocno zależy nam na komforcie i satysfakcji naszych klientów. Nie działamy na ogólnikach, ale i nigdy nie obiecujemy czegoś, co nie jest do zrealizowania, zarówno w stosunku do klienta, jak i wewnętrznie - w stosunku do pracownika.
https://moviads.pl/
Rośniemy, a z nami nasz zespół. Dlatego chcemy, aby dołączył do nas specjalista od performance marketingu, który nie boi się także innych wyzwań i lubi wspierać zespół w realizowanych projektach. 

Specjalista ds. kampanii performance
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
 • Realizacja i optymalizacja kampanii rozliczanych w modelach efektywnościowych.
 • Obsługa briefów i wycena kampanii Performance.
 • Raportowanie działań optymalizacyjnych i przygotowywanie raportów post-buy.
 • Monitoring oraz optymalizacja prowadzonych działań.
 • Kontakt z klientami i wydawcami.
Wymagamy:
 • Min. dwa lata doświadczenia na analogicznym stanowisku po stronie agencji, domu mediowego, klienta lub wydawcy.
 • Doświadczenia w optymalizacji kampanii rozliczanych na efekt, popartego sukcesami.
 • Znajomości wskaźników rządzących reklamą efektywnościową.
 • Znajomości procesu obsługi i realizacji kampanii Performance.
 • Dokładności i precyzji w wykonywanych działaniach oraz nastawienie na zadaniowy tryb pracy.
 • Otwartości w działaniu, umiejętności odnajdywania się w dynamicznym I wielowątkowym środowisku.
 • Umysł analityczny i multiprojektowy.
Co w zamian?
 • Rodzinna atmosfera w willi na granicy Woli i Bemowa, ciekawe projekty i odpowiednie wynagrodzenie.
 • Do tego stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia, przyjazną, niemalże rodzinną atmosferę w biurze oraz przyjazne wdrożenie w zadania.

Zgłoszenia wraz z CV prosimy przysyłać na rekrutacja@moviads.pl 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MOVIads Sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Warszawie, 01-100 ul. Strąkowa 15A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest MOVIads Sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Warszawie, przy ul. Strąkowej 15A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Warszawa

praca stała

internet / nowe media

  aplikuj