Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych
(Profil firmy)

Redaktor

Redaktor serwisu franczyza w polsce.pl oraz magazynu Franczyza&Biznes

Portal franczyzawpolsce.pl oraz magazyn Franczyza&Biznes to profesjonalne media poświęcone tematyce związanej z franczyzą oraz z prowadzeniem własnego biznesu.

Wybrane zadania:
  • zbieranie, przygotowywanie i opracowywanie materiałów tekstowych, zdjęć
  • przygotowywanie newsów na portal informacyjny
  • przygotowywanie artykułów do magazynu
  • budowanie i utrzymywanie kontaktów zawodowych
  • realizowanie zleconych tematów
  • monitorowanie zdarzeń z zakresu powierzonej tematyki
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku dziennikarza biznesowego
  • zainteresowanie tematyką biznesową
  • umiejętność redagowania tekstów oraz sprawnego posługiwania się językiem polskim i pisemnego wyrażania myśli
  • rzetelność, kreatywność i dociekliwość
  • umiejętność oceny faktów i informacji
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zdobywaniu informacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • pracę zdalną
  • samodzielność w działaniu
  • współpracę z profesjonalistami

CV prosimy przesyłać na adres mailowy:  mkrawczyk@arss.com.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

W mailu prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami).

praca stała

internet / nowe media