Master Brand
(Profil firmy)

Creative / Senior Creative

Poszukujemy kandydatów na ww. stanowisko.

Oczekujemy:
  • doświadczenia w agencji eventowej na podobnym stanowisku (min 2 lata);
  • nieograniczonej wyobraźni;
  • lekkiego pióra;
  • znajomości programu Keynote lub Power Point;
  • komunikatywności;
  • inicjatywy,
  • samodzielności i systematyczności;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
Obowiązki:
  • tworzenie kompleksowych ofert eventowych;
  • prezentacje ofert u klientów;
  • współpraca z pozostałymi działami agencji w zakresie przygotowywania ofert oraz pozyskiwania nowych klientów;
Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych i niestandardowych projektach dla czołowych polskich i globalnych marek;
  • możliwość ciągłego rozwoju (w tym szkolenia i wyjazdy inspiracyjne);
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na sukces i współpracę;

Kontakt:

rekrutacja@masterbrand.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Prosimy o wpisanie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

praca stała

imprezy na żywo / agencje eventowe / wystawy