Frame by Frame
(Profil firmy)

Asystent Działu Operacyjnego

Frame by Frame, firma mediowa zarządzająca kanałami telewizyjnymi poszukuje Asystenta Działu Operacyjnego do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie materiałów video (programów, autopromocji, billboardów sponsorskich i innych) do baz danych kanałów z portfolio,
  • Koordynacja obiegu materiałów pomiędzy studiami dźwiękowymi, montażami in-house oraz ośrodkiem emisyjnym,
  • Udział w procesie przygotowania dziennych ramówek stacji,
  • Przygotowanie i dostarczanie kompletu materiałów do poszczególnych bibliotek VOD,
  • Pomoc w podstawowych pracach biurowych (zakupy, współpraca z firmami pocztowymi i kurierskimi i inne).
Wymagania:
  • Dobra znajomość MS Office (Power Point, Excel, Word),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Zaangażowanie i chęć poszerzania wiedzy i doświadczeń,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość rynku mediów.
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży mediowej,
  • Sympatyczny i zgrany zespół,
  • Udział w realizacji ciekawych projektów i poznawanie interesujących ludzi ze świata mediów,
  • Szerokie możliwości rozwoju.

CV prosimy przesyłać na adres:
krzysztof.mikulski@fbfmedia.com lub poprzez portal grapevinejobs.pl - aplikacja z portalu grapevinejobs.pl

praca stała

emisja - TV / satelitarna / kablowa / płatna