drukuj
przekaĹĽ
logo

GPD Agency Sp. z o.o. S. k.
(Profil firmy)


Montażysta

GPD AGENCY SP. Z O.O.


1 kwietnia 1991 roku (i to nie był ani nie jest żart) kilku chłopaków, zobaczywszy, jak to działa w Berlinie, założyło w Poznaniu agencję reklamową. Przez 28 lat u nas i na świecie działy się różne rzeczy, reklama ćwierć wieku temu była inna, ale w Poznaniu ci sami ludzie, krok po kroku, do dzisiaj kontynuują rozpoczętą wówczas drogę. Do dziś zebrali 320 innych osób, które z zapałem rozwijają, jak potrafią najlepiej, polską reklamę. Idziemy dalej i obecnie świadczymy pełny zakres usług: od opracowania strategii, przez przygotowanie kreacji, aż po produkcję i wdrożenie gotowych projektów. 
Mamy biura w Poznaniu i Warszawie oraz własne studio filmowe i dom produkcyjny w Swadzimiu. Realizujemy prestiżowe projekty ATL, BTL, digital i video dla czołowych marek polskich i zagranicznych. Kilku Klientów związało się z nami na kilkanaście lat. Zebraliśmy 8 nagród Effie i sporo innych, w tym adMana dla jednego z Prezesów firmy.

Do zespołu w Swadzimiu szukamy:


MONTAŻYSTY
   
  • jeśli posiadasz doświadczenie
  • znasz Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Adobe Photoshop Animator lub jesteś specjalistą od compostingu ze znajomoscią oprogramowania Adobe 

- zgłoś się do nas, bo się potniemy! 😉

Wyślij swoje CV za pośrednictwem linku:


Aplikacje wysłane w inny sposób nie trafią do nas i nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.


Poznań

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja